Mobil Ödeme Kabul Eden Siteler

Mobil Ödeme Kabul Eden Siteler

Mobil ödeme, sektörde hemen hemen her sitenin tercih ettiği seçenekler arasındadır. Peki, mobil ödeme kabul eden siteler hangileridir? Mobil ödeme yaparken dikkat edilmesi gerekenler neler? İşte detaylar.. 

Mobil ödeme kabul eden siteler, kullanıcılar için alternatif seçenek sunan platformlardır. Bu siteler, güvenilir olduğu kadar güven konusunda sizi yanıltacaktır. Tercih edeceğiniz platformda, ödeme bölümüne geçmeden önce güvenlik detaylarına göz atmanız önerilir.

Mobil Ödeme Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Mobil ödeme, isminden de anlaşıldığı gibi mobil üzerinden ödemenizi yapmanız anlamına geliyor. Daha net bir şekilde ifade etmemiz gerekirse, bahis platformlarında birçok ödeme seçeneği sunuyor. Bunlar arasında avantajlı ve pratik olanları mevcut! Mobil ödeme, işini riske atmak istemeyenlerin tercih edebileceği yöntemdir.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
 • Faturalı ya da faturasız hat fark etmeden ödeme direkt tarafınıza yansır. Faturalı hatlar için önerilen bir yöntemdir. Ne kadar tutarda yatırım yaparsanız, sonrasında cihazınızın faturasına yansıyacaktır. İnceleme bölümüne geldiğinizde, ne kadar yatırdığınızı görebilirsiniz.
 • Mobil ödeme için sistemde yatırımlarınızı yaparken, para yatırma alanına tıklamalısınız. Para yatırma alanına tıkladığınızda, hemen hemen her sitede ödeme yöntemleri limit değerleri ile beraber karşımıza çıkacaktır. Mobil ödemeye geldiğinizde, sizden belli başlı bilgiler istenir. Bu bilgileri, tamamen size ait olacak şekilde doldurmalısınız.
 • Ardından ne kadar tutar da yatırım yapacağınızı belirleyip, yatırımlarınızı yapmanız mümkün! Genel olarak mobil ödeme limit değerleri minimum 100 TL, maksimum 50 bin TL olarak değişir. Fakat siteden siteye göre farklılık gösterdiğini bilmelisiniz.

Mobil Ödeme Kabul Eden Siteler Güvenilir Mi?

Mobil ödeme kabul eden siteler “güvenilir” ifadesini kullanmak yanlış olacaktır. Sektörde, birçok site mevcut! Çoğunda mobil ödeme bulunuyor. Fakat mobil ödeme sunan sitelerin tamamen güvenilir olduğunu söyleyemez. Bu noktada, belirleyici bir faktör değildir.

 • Güvenlik lisans, altyapı sağlayıcıları, oranlar ve benzeri teknik detaylara bağlı olarak ölçülür. Güvenilir sitelerde, eğer ki lisansı varsa ödemelerinizi mobil yapabilirsiniz. Fakat lisansı bulunmuyorsa ve altyapı sağlayıcıları bilinmeyen firmalardan oluşuyorsa üyeliğinizi oluşturmanız önerilmez.
 • Mobil ödeme yapan siteler, genellikle güvenilir siteler olsa da yanıltıcı sitelerde karşınıza çıkacaktır. Curacao hükümeti ya da Malta merkezli platformları tercih etmelisiniz.
 • Altyapı sağlayıcıları kaliteli firmalardan oluşmalı.
 • Canlı destek hattının 7/24 aktif hizmet sunması gerekiyor.
 • Oranlar yüksek olursa, yapmış olduğunuz ödemeleriniz ile beraber ekstra avantajlı promosyonlardan faydalanabilirsiniz.
 • Üst düzey güvenlik önlemleri hem mobil ödeme, hem de diğer ödeme seçeneklerinde yer alır.

Mobil Ödeme Kabul Eden Sitelerde Promosyonlar

Mobil ödeme olan siteler bünyesinde ödemelerinizi yaptıktan sonra avantajlı promosyonlardan faydalanmanız mümkün. Mobil ödeme, bir yatırım seçeneğidir. Yani yatırım promosyonu tarafınıza sunulur. Faydalanmak istediğinizde, müşteri destek hattı ile irtibata geçmeniz gerekiyor.

 • Müşteri destek hattı, alanında uzman ve tecrübeli ekipten oluşur. Taleplerinizi güvenilir siteler doğrultusunda oluşturduğunuzda, sorun yaşanmayacaktır. Onaylama aşaması, 5 dakika sürer. Ardından yapmış olduğunuz ödeme ile beraber promosyon hesabınıza yansır.
 • Belirli sitelerde %5 ila %50 arasında değişen mobil ödeme promosyonu mevcut. Belirli sitelerde ise herhangi bir promosyon bulunmaz. Eğer promosyonlardan yararlanmak istiyorsanız, öncesinde kontrol edip ardından ödemelerinizi yapmanız gerekir.

Mobil Ödeme Kabul Eden Siteler; Gizlilik

Mobil ödeme kabul eden siteler, yukarıda belirttiğimiz gibi güvenilir ve güvenilir olmayan siteler şeklinde ayrılır.

 • Güvenilir olan sitelerde, paylaşmış olduğunuz bilgiler gizlilik prosedürü gereğince veritabanına kaydedilir. Bu noktada üçüncü kişilerin bilgileri görmesi ya da benzeri durumlar kesinlikle yaşanmaz. İçiniz rahat bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 • Güvenilir olmayan siteler için aynı durumları söyleyemeyiz. Bilgileriniz, farklı alanlarda paylaşılır ve diğer kullanıcılar tarafından görülür. Güvenliği belirleyici etmenlere dikkat ettikten sonra mobil ödeme yapmalısınız. İstenmeyen problemler yaşamamış olursunuz.

Çoğunluğun tercih ettiği sitelerde üyeliğinizi oluşturmanız gerekir. 

Sık Sorulan Sorular 

Mobil ödeme kabul eden siteler de belge isteniyor mu?

Mobil ödeme kabul eden platformlarda, güvenliği tehdit eden herhangi bir durum olursa belge istenir. Belgeleri mail aracılığı ile göndermeniz gerekiyor. Her site için geçerli değildir. Bunu bilmeniz önemli!

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Mobil ödeme kabul eden siteler de güncel adres nasıl bulunur? 

Mobil ödeme kabul eden sitelerin güncel adresini, sosyal medya platformları üzerinden bulabilirsiniz. Bio ya da gönderi bölümünde, bağlantı linki paylaşılır. Tıkladığınızda, adreste yer almanız mümkün!